ogrzewanie podłogowe kraków, opinie

ogrzewanie podłogowe kraków, opinie

Słyszałem, iż jest firma, która montuje ogrzewania podłogowe w Proszowicach, lecz nie wiem, kto to? Znacie ich?

hubertus

Posty: 1

 
Zamówiłem hydraulika z Niepołomic i bardzo dobrze wykonał swoją pracę. Zajął się podłączeniem podłogówki wraz z instalacją solarną i pompą ciepła. Wszystko jak na razie działa bez najmniejszych problemów i mam nadzieje, że tak zostanie.

misiu56

Posty: 20

 
Słyszałem o jakiejś firmie, która montuje ogrzewania podłogowe w Krakowie i mnóstwo za to nie bierze. Muszę popytać wśród swoich znajomych, kto to jest i wówczas dam Wam znać. Znajomy ma ogrzewanie podłogowe od nich i jeszcze nigdy nie narzekał, czyli robią dobrze.

krysian6

Posty: 7

 
Dla chcących montaż ogrzewania podłogowe w Krakowie polecam firmę ogrzewaniedowyboru.pl. Oni są znani z solidności i wykonywania prac na czas. U mnie zajęli się hydrauliką w całym domu, a do tego rozprowadzili jeszcze instalacje ogrzewania podłogowego, dlatego jestem z nich usatysfakcjonowany.

Michałek

Posty: 8

 
Trzeba do ogrzewania podłogowego wybierać kogoś, kto naprawdę się na tym zna. Tutaj jakikolwiek błąd będzie kosztowny. Cała instalacja jest pod podłogą, dlatego niestety, ale naprawa jakiś uszkodzeń oznacza zrywanie, a nawet kucie podłogi. Koszty będą ogromne i dużo pracy, dlatego lepiej polegać na kimś z dużym doświadczeniem.

BerciQ89

Posty: 2

 
Dla mnie ogrzewanie podłogowe jest najlepsze. Zero grzejników i tych rur, które wszędzie widać. Polecam wszystkim, mimo że początkowo taka instalacja jest trochę droższa. Po sezonie potraci się wszystko zwrócić.

Klakier

Posty: 9

 
Słyszałem już dużo przeróżnych zdań na temat ogrzewania podłogowego. Sam takiego nie mam, lecz zastanawiałem się czy nie zamontować. Mam stary dom i trzeba byłoby przygotować na nowo całe podłoże, a to wiąże się z wysokimi kosztami. Gdybym obecnie budował dom na pewno bym się na takie ogrzewanie zdecydował.
Montażem ogrzewania podłogowego w Skawinie zajęła się jedna z popularniejszych tam firm. Nie pamiętam jej nazwy, lecz gdzieś będę ją jeszcze miał to dam znać, kto to jest.

Krzyś23

Posty: 4