my cafe triki, polecicie

my cafe triki, polecicie

Znacie stronę o grze my cafe z przepisami, które sprawią, że będę mógł się szybciej rozwijać i więcej zarabiać pieniędzy? Nie mogę niczego takiego niestety znaleźć.

Wacław

Posty: 2

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, albowiem gram rzadko. To, co mam mi wystarcza także trzeba byłoby sprawdzić wszystko na stronie internetowej, która grę niezmiernie dokładnie opisuje. Wiem, iż można tam odszukać wiele poradników i trików, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie.

Zdzichu

Posty: 5

 
Gier jest bardzo mnóstwo, natomiast akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i wywołuje mi to sporo przyjemności, wobec tego chętnie polecam ją innym. Trzeba się nie ulega wątpliwości skupić, trzeba korzystać z poradników, natomiast z biegiem czasu takie granie jest o sporo prostsze. Można uzyskiwać o sporo doskonalsze efekty własnej pracy.

BenK000

Posty: 4

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, bo gram rzadko. To, co mam mi wystarcza także trzeba byłoby sprawdzić wszystko na stronie internetowej, która grę bardzo dokładnie opisuje. Wiem, że można tam znaleźć mnóstwo poradników i trików, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie.

Lupusx

Posty: 11

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je znaleźć na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z której często korzystam. Jest to super miejsce, bo mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

mikuser

Posty: 14

 
Są przeróżne my cafe triki odnośnie zdobywania diamentów czy biletów. Nie wiem o tym wszystkiego, bo tylko troszkę czytałem to, co znajduje się na stronie, która jest grze poświęcona. Należałoby to jednakże zbadać dokładniej.

mniszek67

Posty: 4

 
Próbowałem swoich sił w tej grze, natomiast nie za niezwykle mi szło. Może, wobec tego że nie mam zbyt wiele czasu. W mojej kawiarni jak w życiu trzeba mieć czas, aby można było wbijać nowe poziomy i rozwijać się na tle innych. Konkurencja jest duża i każdy przecież chciałby być najlepszy.

witek55

Posty: 19

 
Uwielbiam grę moja kawiarnia, bo daje mi wiele radości. Chociaż raz na jakiś czas można się trochę odstresować. Mamy wiele nowych przepisów, jakie odszukałem na stronie internetowej, jaka do gry została stworzona. Można wiele się z takiej strony dowiedzieć interesujących informacji.

Kitas

Posty: 4

 
Próbowałem swoich sił w tej grze, ale nie za bardzo mi szło. Może, dlatego że nie mam zbyt wiele czasu. W mojej kawiarni jak w życiu trzeba mieć czas, aby można było wbijać nowe poziomy i rozwijać się na tle innych. Konkurencja jest duża i każdy przecież chciałby być najlepszy.

ur-0004

Posty: 9

 
Ta gra ma własne wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić mnóstwo czasu, a wtedy na pewno pojawią się efekty, jakie nas zadowolą i zmotywują.

TomekK

Posty: 16