wycena spółki, gdzie warto ?

wycena spółki, gdzie warto ?

Jeśli wiecie gdzie mieści się biuro aktuarialne, które zajmuje się szeroką pojętą wyceną firm to dajcie mi znać.

dominikaa

Posty: 1

 
W stu procentach może Wam polecić wycenę znaku towarowego u nich https://attuario.pl. Naprawdę się na tym bardzo dobrze znają i są w stanie bardzo prędko zabrać się za pracę. To fachowcy, którzy nie boją się nawet bardzo trudnych wyzwań.

BBGGRR2

Posty: 3

 
Zlecałem wycenę firmy, ponieważ odszukałem klienta, który chciał ją kupić. Firma nie była duża, natomiast z drugiej strony jak określić jej wartość. Szczerze mówiąc to nie sądziłem, że aż tak dużo była warta. Dla mnie to była miła niespodzianka, wobec tego sporo udało mi się zarobić.

Sklepik

Posty: 6

 
Korzystałem z jednego z biur aktuarialnych i faktycznie niezwykle rzetelnie wykonali wszystkie własne prace. Nie wiem jak to się wszystko robi, lecz najważniejsze jest to, iż bank taką wycenę wziął pod spostrzeżenie, czyli była wykonana zgodnie z przepisami, jakie u nas obowiązują.

ciumar1

Posty: 6

 
Jeśli zlecamy wycenę to tylko komuś, kto ma uprawnienia. Jeśli taka wycena ma trafić do sądu albo jakiegoś urzędu to musi być od kogoś, kto robi to profesjonalnie. Nie ma tutaj miejsca na własne wykonywanie wyceny firmy.

Oklimas

Posty: 2

 
Nawet nie wiem czy dużo jest takich firm, które wykonują wycenę. Jeśli ktoś potrzebuje zrobić wycenę to najlepiej poszukać ciekawych informacji przez Internet. W ten sposób otrzymamy ofertę od kogoś, kto wykonuje to profesjonalnie. To powinny być osoby, które mają odpowiednie uprawnienia do takich zadań i trzeba będzie to sprawdzić.

mniszek56

Posty: 3

 
Prawo nie pozwala na to, aby wycenę przedsiębiorstwa wykonać samemu. Trudno w ogóle byłoby się za to zabrać. Mało, kto z nas ma jakąkolwiek wiedzę w tym zakresie.

labuh 

Posty: 4

 
Nigdy nie zlecałem, aby wycenić swoją firmę, niemniej jednak wiem, że to bywa konieczne, kiedy chce się wziąć kredyt. Bank chce wiedzieć ile nasza firma jest warta, bo będzie to zastaw. Wtedy trzeba nawiązać kontakt ze specjalistami.

Bankowy

Posty: 3

 
Duże firmy potrzebują zrobić wycenę na potrzeby kredytu czy na potrzeby fuzji. Z małymi takich problemów nie ma. Jeśli się zleca wycenę to tylko komuś, kto będzie w stanie nam pomóc wykonując to wszystko w profesjonalny sposób. Wtedy wiemy, że to rzetelna wycena. Takiej firmie można będzie w stu procentach zaufać i powierzyć im zadanie.

jajaek34

Posty: 12

 
Wycenę zamawia się na różne potrzeby. Można mieć problemy z prawem, można ogłaszać upadłość, ale można również uczestniczyć w fuzji czy sprzedawać firmę. W każdym z tych przypadków specjaliści od wyceny będą w stanie nam pomóc. Bardzo rzetelnie i profesjonalnie przygotowują się do tego trudnego zadania.

maniek

Posty: 12