Czy przegrywanie vhs jest dobrym pomysłem?

Czy przegrywanie vhs jest dobrym pomysłem?

Dzień dobry. bardzo ale to bardzo pilnie potrzebuje adres firmy zajmującej się przegrywaniem filmów z formatu vhs na dvd.

Bardzo proszę o pomoc!!!

Michałek

Posty: 25

 
Hej. W życiu na każdym kroku ryzykujemy. Ale w przypadku takich przygrywań ryzyko jest nikłe, ponieważ robi się to na dobrym sprzęcie i przegrywanie w końcu powierzysz prawdziwym fachowcom.

tefal100

Posty: 25

 
Hej. A propos takich przygrywań z kaset na płyty zastanawiam się czym się kierujecie wybierając firmę, która ma to zrobić?

darkness6

Posty: 26

 
Dzień dobry. Odważny jesteś albowiem ja to się dobrze zastanawiam czy w ogóle być przy żonie jak będzie rodzić. Boję się iż nie podołam a to dopiero będzie znaczny wstyd. Nie chciałbym żeby się ze mnie później śmiano.

cfaniok6

Posty: 22

 
Cześć. Decydując się na powierzenie komuś do obróbki takich pamiątek rodzinnych trzeba to naprawdę robić niezmiernie rozważnie. Nie można byle komu powierzyć tak znaczących spraw.

david011

Posty: 23

 
Dzień dobry. Mając taki problem także szukałem po Internecie. Na szczęście tu można szybko i łatwo rozwiązywać swoje problemy. Osobiście kliknąłem w link http://przegrajvhsnadvd.net.pl który okazał się właśnie bardzo pomocny.

Polecam dla wszystkich szukających firm zajmujących się przegrywanie filmów z vhs na dvd.

zapala81

Posty: 29

 
Witam. zainspirowałem się tum forum i zamierzam tworzyć film z życia mojego dziecka. Nie myślałem wcześniej o tym, ale biorę na porodówkę kamerę. Nie wiem tylko co moja żona o tym powie. Ale nie chce nagrywać jej jak rodzi tylko pierwszy krzyk naszego maleństwa.

rumcajs82

Posty: 22

 
Witam. Hehe to prawda ja właśnie tak wróciłem do przeszłości i oglądałem kasetę z dawnych lat i mi się oberwało od żony. Aktualnie wiem że lepiej samemu wracać do młodych szalonych lat.

ertumer67

Posty: 29