warsztaty z szycia dla przedszkolaków, jaka firma?

warsztaty z szycia dla przedszkolaków, jaka firma?

Wiecie może gdzie będę mogła realizować swoje projekty, na szycie zabawek?

Buła

Posty: 2

 
Właśnie w przedszkolu u mojego dziecka zaproponowali, aby dzieci zaczęły uczęszczać na zakłady z szycia dla przedszkola. Dużo ludzi właśnie zapisało swoje dzieci, podobno zajęcia przygotowują dziecko do późniejszej nauki pisania.

Facio

Posty: 4

 
Kiedyś słyszałam o takim czymś jak szycie maskotek na zamówienie dla dzieci i powiem wam, że to jest super pomysł. Chyba nie jedno dziecko, by się ucieszyło z takiego upominku.

bruklin187

Posty: 9

 
Zakłady z igła i nitką muszą być naprawde interesujące, albowiem dużo dobrych opinii słyszałam o nich w przedszkolu mojego dziecka. Może też swoją córkę zapiszę na takie zajęcia.

Klara323

Posty: 9

 
Kiedyś przez przypadek natchnęłam się na tą stronkę http://www.gosilandia.pl i wykonuję się tam szycie na zamówienie dla dzieci. Zamówiłam fajną maskotkę i muszę wam powiedzieć, że produkt jest bardzo dobrej jakości. Widać, że ktoś podchodzi do pracy z bardzo dużym zaangażowaniem. Polecam jak najbardziej, jeśli czegoś takiego szukacie.

Złoty

Posty: 10

 
Uwielbiam nietypowe prezenty handmade. Wiele osób ogłasza się na różnych stronach internetowych i wykonują naprawdę zadziwiającą robotę.

Gregor55

Posty: 31

 
Warsztaty z szycia dla przedszkolaka są naprawdę świetne. Zapisałam moje dziecko w wieku 5 lat i jest bardzo zadowolone. Zajęcia takie uczą dziecko kreatywności oraz pomagają pobudzać wyobraźnie i pomysłowość. Dzieci tam realizują własne pomysły i szyją co chcą. A to jest bardzo ważne.

Dziadek

Posty: 2