monitoring należności, gdzie szukać ?

monitoring należności, gdzie szukać ?

Powiedzcie mi coś proszę, na temat archiwizowania dokumentów. Przechowujecie je elektronicznie, czy papierowo?

q-olek

Posty: 3

 
Archiwizacja dokumentów kadrowych nie jest prostym zadaniem, zatem tutaj pod tym linkiem https://kaizen.info.pl znajdziesz mnóstwo interesujących informacji. na inne tematy związane z firmą.

TomekK

Posty: 14

 
Bez wątpienia, iż zna, metodę kaizen. Pożądane byłoby o niej poczytać i się wszystkiego dowiedzieć na spokojnie. Spotuję te metodę w pracy i jestem mega usatysfakcjonowany, tak jak i moi pracownicy.

Yuri20

Posty: 9

 
Zarządzanie firmami to niezmiernie trudny kawałek chleba. Jeżeli się znamy na informatyce to możemy znaleźć w internecie ciekawe rozwiązania w internecie, jakie pomogą nam zarządzać różnymi rzeczami.

Koko45

Posty: 14

 
Metoda kaizen jest podobno świetna. Słyszałam o niej od kolegi, który prowadzi firmę. Właśnie również szukam informacji na ten temat, ponieważ bardzo mnie on zaciekawił. Chętnie sprawdzę różne strony internetowe polecane przez was.

Iwona3

Posty: 6

 
Wydaję mi się, iż w internecie da się znaleźć ranking najlepszych dostawców erp. Na niektórych stronach możemy znaleźć również ceny i opinie innych klientów.

warter88

Posty: 14

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, ale to jest bardzo mała ilość.

Lalka

Posty: 7

 
Cześć, słyszałem kiedyś o takiej stronie, coś związane z systemami erp. Na ich stronie internetowej mogło się znaleźć najlepszych dostawców erp. Wiecie może co to za strona?

Warszawiak

Posty: 9

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, ale to jest niezmiernie mała liczba.

stopiw7

Posty: 30

 
Monitoring należności, jak najbardziej pomoże Ci zarządzać i w terminie opłacać faktury. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które co miesiąc posiadają bardzo dużą ilość faktur.

Zlomex

Posty: 6