dobry fryzjer męski olsztyn, znacie ?

dobry fryzjer męski olsztyn, znacie ?

Widziałam ostatnio balayage w Internecie i niesłychanie mi się spodobał. Salony fryzur w Olsztynie świadczą takie usługi?

verosss

Posty: 1

 
Moim marzeniem był irokez. Tylko fryzjer w Olsztynie przy Żołnierskiej podjął się tej usługi, za co jestem niezmiernie wdzięczny. Miałem takie młodzieńcze fantazje, ale nie żałuję tego, że wtedy spróbowałem.

Black_Riot

Posty: 13

 
Zdecydowanie fryzjer w Olsztynie przy Wilczyńskiego. Bardzo miły personel, który określiłabym jednym słowem – profesjonalny. Błyskawiczne strzyżenie w dobrej cenie.

Jarciowek

Posty: 11

 
Wiem, iż dla większości nie będzie to zaskoczeniem, niemniej jednak rozstrzał cenowy jest dosyć spory. Fryzjerzy w Olsztynie cennik ustalają na podstawie doświadczenia i ponoszonych kosztów bieżących. Należałoby zapoznać się z nim uprzednio w Internecie. Przy okazji pojawią się też pewnie opinie stałych klientów.

tigra32

Posty: 11

 
Ceny strzyżenia niestety osiągają wręcz astronomiczne wartości w ostatnim czasie. Dosyć przystępną ofertę cenową ma fryzjer w Jonkowie. To co prawda pod miastem, natomiast myślę, że nie będzie żadnych problemów z dojazdem. Na dodatek oferują oni perfekcyjną jakość świadczonych usług – zawsze jestem zaspokojony :)

TomekK

Posty: 4

 
Koloryzacja włosów w Olsztynie to niezmiernie drażliwy temat. Niewiele jest salonów, które robią to dobrze. Jednym z nich jest: http://www.anna.olsztyn.pl. Serdecznie polecam!

Boss

Posty: 3

 
Usługi kosmetyczne wykonują zarówno salony fryzjerskie. Fryzjer w Gutkowie robi to niesłychanie dobrze. Po mojej pierwszej wizycie dwa lata temu zostałam stałą klientką. W grę wchodzi więc nie tylko strzyżenie, niemniej jednak zarówno usługi kosmetyczne.

bruklin187

Posty: 14

 
Od dawna chodzę do fryzjera w Olsztynie na Jarotach. Do tego razem z żoną. Wykonuje się tam zarówno strzyżenia damskie, jak i męskie. Oboje wychodzimy zadowoleni, a w szczególności żona – z ombre na głowie ;)

TomekK

Posty: 6