sprawdź numer telefonu, szukam

sprawdź numer telefonu, szukam

Zastanawiam się jak zbadać numery telefonów od nieznanych ludzi? Korzystacie z jakiegoś konkretnego serwisu?

transerwis

Posty: 1

 
Dla mnie sprawdzenie numer telefonu z UK zajmuje chwile. Korzystamy z serwisu https://whocalledmeuk.co.uk i jestem niezwykle zadowolony. Mają ogromną bazę, a samo wyszukiwanie trwa kilka chwil. Jest to niezwykle proste do zrobienia.

alliknet5

Posty: 4

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma problemów, bo nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, ale w telewizji słyszałem, że jeden błąd może kosztować kilka tysięcy złotych. Dobrze, że nie mam z tym żadnych problemów.

alllllas

Posty: 25

 
U mnie babcia nie sprawdziła, kto do niej dzwonił i były problemy. Na szczęście odebranie telefonu nic złego nie zrobiło. Gdyby oddzwoniła to sytuacja by się skomplikowała. Szybko by zapłaciła za to bardzo dużo pieniędzy.

Black_Riot

Posty: 4

 
Dziwne czasy, iż człowiek nie może odebrać każdego telefonu, bowiem jak nie przedstawiciel handlowy to jakaś firma, która wyłudza tysiące zł. Przecież to powinno być regulowane prawnie i powinno być zabronione. Nie wiem jak to wygląda w innych krajach niż Polska?

MaszWielkosc

Posty: 5

 
Bez kłopotów można odnaleźć mnóstwo serwisów, które nam pomogą. Z tym, iż jedne są płatne, a inne nie. Trzeba sprawdzić taką ofertę i sprawdzić czy w bazie są numery telefonów, które nas interesują. Jeżeli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

Anno Domini

Posty: 12