Szlak na szpiglasowy wierch, jakiś poradnik ?

Szlak na szpiglasowy wierch, jakiś poradnik ?

Cześć. Pragnę odwiedzić przełęcz pod chłopkiem. Macie jakieś pomysły jak zaplanować podróż? Będę niesamowicie wdzięczny za wszelkie wskazówki.

x_0czes

Posty: 8

 
Z mojego punktu widzenia istnieje zaledwie jeden szlak na kościelec, który jest godny zarekomendowania. Postaram się przedstawić go wkrótce, gdy będę dysponował nieco większą ilością wolnego czasu.

QQrydza

Posty: 25

 
Ze własnej strony rekomenduję przełęcz pod chłopkiem, na którą wybrać się zdecydowałam po lekturze tego wpisu: http://goryszlaki.blogspot.com/2016/11/szlak-na-mieguszowiecka-przelecz-pod.html. Poczytajcie, bowiem zawiera wiele przydatnych informacji :)

edyta123

Posty: 16

 
Spodobała mi się dolina gąsienicowa szlaki, którymi mogłem do niej dotrzeć były bardzo zróżnicowane. W związku z tym wyprawa w tym kierunku nawet kilkukrotna miałaby spory sens z punktu widzenia miłośników gór. Polecam serdecznie ten kierunek :)

Marioleczka

Posty: 17

 
Mam przetestowany przez siebie szlak na kościelec, który w największym stopniu przypadł mi do gustu. Jestem święcie przekonany, że macie, podobniej jak ja, swoje ulubione szlaki.

bartek33

Posty: 21

 
Moim kolejnym celem jest przełęcz pod chłopkiem. Przyznam szczerze, że z satysfakcją zapoznałam się z informacjami, które znalazłam w Waszych licznych wypowiedziach. Czytam dalej i liczę na więcej. Bardzo dziękuję za wartościowe porady, które tu się pojawiają.

Madzia

Posty: 31

 
Nic nie stoi na przeszkodzie, abyście o szlakach na rysy dowiedzieli się choćby z ogólnodostępnych źródeł tj. Internet. Jestem w pełni przekonany, że będziecie w stanie znaleźć niezwykle mnóstwo przydatnych informacji. Przynajmniej tak było w moim przypadku, co postanowiłem stwierdzić :-)

ivonzjeee

Posty: 13

 
Chcąc poznać szlak na szpiglasowy wierch należałoby skupić się na porządnych publikacjach, które mogą pochwalić się pewną renomą. W przeciwnym wypadku możemy opierać plany swojej podróży na niesprawdzonych informacjach, które mogą wprowadzić nas w błąd i stać się źródłem problemów.

amberr

Posty: 16

 
Jeszcze nigdy nie wchodziłem na Morskie Oko, więc chętnie przeczytałem Wasze odpowiedzi na temat tj. szlak na morskie oko. Mam nadzieję, że wykorzystam któryś ze szlaków w praktyce.

denkrost

Posty: 14

 
Długo zastanawiałem się nad tym, który szlak na rysy wybrać. Zabieram się za lekturę wypowiedzi dostępnych na tym forum dyskusyjnym. Być może niektóre porady okażą się pomocne. Przyznam szczerze, iż bardzo na to liczę. Życzę miłego dnia wszystkim forumowiczom!

namok

Posty: 17